Kancelaria Patentowa
Bartłomiej Tomaszewski

ul. E. Kwiatkowskiego 1 lok. 12

03-984 Warszawa

tel: 608-485-437

(22) 612-54-55

e-mail: bartlomiej.tomaszewski@interia.pl

Oferta

Kancelaria patentowa

Gospodarka wolnorynkowa charakteryzuje się konkurencyjnością podmiotów, które podlegają jej prawom. Środki przekazu i zachęty wykorzystywane przez firmy w celu przyciągnięcia klientów mają ogromny wpływ na dynamikę obrotu gospodarczego. Metody te nieustannie się zmieniają – jedne stają się mniej ważne, a inne istotniejsze dla bieżącego rynku. Szczególnie duże znaczenie mają w tym względzie unikalne oznaczenia produktów loga i logotypy (w tym znak towarowy R lub TM), niepowtarzalny wygląd towaru (czyli jego wzór przemysłowy) oraz innowacyjne techniki (takie jak wynalazki czy wzory użytkowe). W ochronie tego typu znaków rozpoznawczych pomoże Państwu nasza kancelaria patentowa. Warszawa stanowi jej lokalizację, ale zapraszamy każdego przedsiębiorcę, który jest zainteresowany podjęciem z nami współpracy.

Jako doświadczony i kompetentny rzecznik patentowy, mgr inż. Bartłomiej Tomaszewski zapewnia swoim klientom szeroki wachlarz usług. Może on na przykład:

  • reprezentować podmioty zarówno krajowe, jak i zagraniczne,
  • opracować dokumentację zgłoszeniową w skali polskiej, międzynarodowej lub wspólnotowej i dotyczącą wzorów przemysłowych lub znaków towarowych,
  • sporządzić dokumentację zgłoszeniową i przygotować opisy wynalazków oraz wzorów użytkowych,
  • pomóc w ubieganiu się o prawa wyłączne w Urzędzie UE ds. Własności Intelektualnej i Urzędzie Patentowym RP,
  • prowadzić sprawy sporne;
  • przeprowadzić przez cały skomplikowany proces, jakim jest rejestracja znaków towarowych,
  • utrzymywać aktualność praw własności przemysłowej,
  • prowadzić obsługę prawną odnośnie umów licencyjnych oraz przeniesienia prawa.

Jeśli potrzebny Państwu jak rzecznik patentowy w Warszawie, zachęcamy do kontaktu – z pewnością nie będą Państwo zawiedzeni jakością usług Bartłomieja Tomaszewskiego.